Tesisimiz  |  Otel Mevkii  |  Konaklam  |   Oda Özellikleri  
Fotograf Galerisi  |   Konuk Defteri  |  Online rezervasyon  |   Itelişim
Otele Giris Tarihi

Otelden Cikis Tarihi

Kisi / Oda
open/close
P.O Box 311, Lindos
Rhodes Island 85107, GR
Tel / Fax: +30 22440 31558
xenoneslindos@gmail.com
 
ücretsiz kablosuz internet
  
favorilerime ekle | sayfayi arkadasima gönder
a subsidiary of Maredom Ltd l 145 - 147, St. John Str. l London EC1V 4PW l U.K
Registered No. 07690914 in England & Wales
 
Yer
tiklayiniz
haritaya bakmak için
ücretsiz plaj havlusu
*mevcut olmasi halinde verilebilecektir*

Konut ve oda bilgileri

Tüm odalar, adanin geleneksel tasarimlarina, tarihi ve mimari karakteristiklerine  uygun biçimde ve her biri tek ve özel olarak dekore edilmistir.

Odalarin tüm bölümleri modern mobilyalar, konforlu yatak ve koltuklar ve uydu kanallari mevcut LCD Tv üniteleriyle dösenmistir. Her odada DVD / MP3 / CD playerlar mevcut olup, ayni zamanda klasik filmler, yeni ve gise filmleri ücretsiz olarak seyredilebilmektedir. Müzik sistemiyle Yunanistan ve Dünya radyolarini sinirsizca dinleyebilir, ayrica hem odanizda hem de tüm diger ortak kullanim alanlarinda ücretsiz hizli internet erisimi saglayabilirsiniz.

Otelin hemen hemen tüm kisimlarinda yemek pisirmenize imkan saglayacak küçük birer mutfak ve mini buzdolabi mevcuttur. Tüm odalarda air-condition, banyo ve tuvalet bulunmaktadir. Bebek karyolalari da ihtiyaca göre temin edilmektedir ve ücretsizdir.

Tüm stüdyo ve aile apartlari’nda ütü ve ütü masasi, çay-kahve makinesi, -otel girisinde ücretsiz maden suyu ikrami-, ücretsiz elektronik kasa, banyo- kisisel temizlik ürünleri, saç kurutma makinesi mevcut olup; günlük oda temizligi, havlu degisimi ve her 3 günde bir de nevresim degisimi yapilmaktadir.

Stüdyo odalarda bir salon vardir ve aile apartlarinda ise 2 farkli seçenek mevcuttur; biri, salonlu ve asma kat yatak odali “kaptan evleri”, digeri ise birbirine baglantili 2 yatak odasindan olusan apartlar.